Hledáte dokonalou ochranu displeje? Řešení je ClearPlex! Nově také na Senimu.

Displeje zabírají čím dál tím větší plochu čelní strany telefonu a sklo v nejednom případě najdeme také na zadní straně našich chytrých pomocníků. Ačkoliv bývají skla v mnohých případech tvrzená, rozhodně to neznamená, že jsou nerozbitná – o čemž se majitelé přesvědčí velmi rychle už při prvním pádu. Je proto dobré myslet na ochranu ideálně hned při koupi telefonu.

Oprava rozbitého displeje se velmi často pohybuje v řádech tisícikorun, což pro nikoho nejsou příjemné částky, proto je pořízení dodatečné ochrany pro displej naprostou nezbytností. Ochranná tvrzená skla sice poskytnou také dobrou ochranu proti poškození, nicméně po prvním pádu je potřeba ochranné sklo zakoupit znova, což se může pořádně prodražit.

Jednoduchým a elegantním řešením je proto ClearPlex Protection Pro – speciální ochranná fólie, díky které se už nebudete muset strachovat, jestli se displej vašeho mobilního telefonu nerozsype jako dům z karet. Fólie ClearPlex se vyznačuje extrémní odolností, což je jistě důvod, proč jej používá americká NASA nebo závodníci NASCAR. Více se o odolných fóliích ClearPlex dozvíte ZDE.

Ochranné fólie ClearPlex se řežou na speciálních plotrech přesně na konkrétní typ telefonu. Novinkou je dostupnost fólií ClearPlex také na pobočce v OD Senimo, kde Vám rádi na počkání vyřežeme fólii přesně pro Váš telefon. ClearPlex je ovšem dostupný i na pobočce ve Šternberku. Adresy našich poboček najdete ZDE.

A jaká je cena? ClearPlex Protection Pro pořídíte za sympatickou cenu 690 Kč, přičemž se speciálním slevovým kódem CPMAJAK10 získáte na aplikaci slevu 10 %! Slevová akce platí až do 31. 5. 2018, takže určitě neváhejte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *